Loading…

Naprawa Autobusów Warszawa

Profesjonalny serwis autobusów i autokarów
Kontakt do Mechanika

szybka i ekonomiczna naprawa i konserwacja ramy/podłużnic w busie

Importowane z Youtube Naprawa autokarów, Serwis autobusów, profesjonalny serwis autobusów i autokarów. Wielkogabarytowe pojazdy takie jak autobusy, autokary czy też samochody ciężarowe w naszej firmie są obsługiwane i naprawiane.

Autoryzowana stacja obsługi autobusów Solaris i Jelcz oraz Man. Realizujemy pełny zakres prac obsługowych i remontowych. Serwis-Bus Trans to warsztat samochodowy na warszawskim Mokotowie specjalizujący się w profesjonalnej naprawie i serwisie busów oraz aut dostawczych. Naprawa Autobusów Warszawa & Serwis Autokarów Warszawa – warsztat samochodowy w Warszawie, nasz serwis specjalizujący się w profesjonalnej naprawie samochodów dostawczych.

Oferta. Naprawy powypadkowe i renowacje: pojazdów ciężarowych;; ciągników siodłowych;; autobusów;; naczep;; i wszelkich pojazdów użytkowych.

30 thoughts on “szybka i ekonomiczna naprawa i konserwacja ramy/podłużnic w busie

  1. Czemu nie mieszkasz bliżej mnie, brakuje mi tu takiego fachowca od szybkich napraw. Będę się sam mordował i głośno przeklinał naprawiając swojego 'niezawodnego busa'. Już niestety w tym roku przeglądu mi nikt nie da i muszę to zrobić ;/

  2. Panie blacharz jeśli mogę to miał bym pytanie….
    kupuje iveco daily 2000r za psi pieniądz planuje oddać do piaskowania później epoxyd itd. Tak żeby auto mi posłużyło ogulnie technicznie nie jest zle ale szkoda zeby go rdza do końca ojebala a i wizualnie to oka to iveco tez nie cieszy a od dobrego znajomego który chce się pozbyć jak wspomniałem za psi pieniądz ,,1500".
    to chetnie doloze do niego parę groszy… orientujesz się może ile mógło by mnie kosztować piaskowanie całkowicie całej ramy? I czy 5l epoxy mi starczy na pomalowania ramy???
    Dziekuje i pozdrawiam👍👍👍

  3. czym najlepiej poczyścić stary epoksyd i warstwy baranków po innych fachowcach aby nałożyć po swojemu ??? bo raczej dryciaki na wiertarce odpadaja bo będą roztapiać te baranki

  4. Majster zrób sobie konto na insta jak będziesz miał folkowy to firmy same będą się zgłaszać do cb żebyś coś reklamował itp. live z napraw według mnie się nie przyjmują lepsze są filmy z tą opcją jak naprawisz ale przyśpieszoną. wesołych świąt

Dodaj komentarz

Zadzwoń!