Loading…

Naprawa Autobusów Warszawa

Profesjonalny serwis autobusów i autokarów
Kontakt do Mechanika

Sprzedaż autobusów naprawa autobusów części do autokarów Opole Bus-ServicePrzedsiębiorstwo Bus-Service to firma mieszcząca się w Opolu. Działa na rynku od końca lat 90. XX wieku i specjalizuje się w sprzedaży oraz serwisie autobusów i autokarów. Pojazdy sprzedawane przez firmę to nowe i używane autobusy Setra, natomiast maszyny objęte serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym to autokary Setra i Mercedes Benz. Przedsiębiorstwo dysponuje zapleczem remontowym do napraw bieżących i powypadkowych. Jest między innymi w stanie naprawić klimatyzację i powyginaną karoserię oraz nałożyć nową powłokę lakierniczą. Sprawne naprawy to wynik połączenia pracy wykwalifikowanych mechaników i dobrego zaopatrzenia w części zamienne. W magazynie znajdują się szyby, zderzaki, lusterka i inne podzespoły oraz akcesoria.

Dodatkową usługą realizowaną w zakładzie jest naprawianie samochodów ciężarowych.

Więcej informacji związanych z działalnością firmy otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu lub znajdą na stronie internetowej: http://www.bus-service.pl/

Importowane z Youtube Naprawa autokarów, Serwis autobusów, profesjonalny serwis autobusów i autokarów. Wielkogabarytowe pojazdy takie jak autobusy, autokary czy też samochody ciężarowe w naszej firmie są obsługiwane i naprawiane.

Autoryzowana stacja obsługi autobusów Solaris i Jelcz oraz Man. Realizujemy pełny zakres prac obsługowych i remontowych. Serwis-Bus Trans to warsztat samochodowy na warszawskim Mokotowie specjalizujący się w profesjonalnej naprawie i serwisie busów oraz aut dostawczych. Naprawa Autobusów Warszawa & Serwis Autokarów Warszawa – warsztat samochodowy w Warszawie, nasz serwis specjalizujący się w profesjonalnej naprawie samochodów dostawczych.

Oferta. Naprawy powypadkowe i renowacje: pojazdów ciężarowych;; ciągników siodłowych;; autobusów;; naczep;; i wszelkich pojazdów użytkowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!