Loading…

Naprawa Autobusów Warszawa

Profesjonalny serwis autobusów i autokarów
Kontakt do Mechanika

ZDZIWIONY mechanik przy naprawie SPRZĘGLA MERCEDESA w autokarzeZDZIWIONY mechanik przy naprawie SPRZĘGLA MERCEDESA w autokarze.
SPRZĘGŁO CD.

Jeśli uważasz że ten materiał był przydatny zachęcam kliknąć subskrypcję dzięki temu otrzymasz możliwość oglądania moich najnowszych filmów zaraz po opublikowaniu.
Jeśli film nie spełnił twoich oczekiwań proszę podziel się w komentarzu swoimi spostrzeżeniami, abym mógł poprawić błędy.

Kontakt do mnie:
nowakowski.zbigniew@gmail.com

#Nowakowski

Importowane z Youtube Naprawa autokarów, Serwis autobusów, profesjonalny serwis autobusów i autokarów. Wielkogabarytowe pojazdy takie jak autobusy, autokary czy też samochody ciężarowe w naszej firmie są obsługiwane i naprawiane.

Autoryzowana stacja obsługi autobusów Solaris i Jelcz oraz Man. Realizujemy pełny zakres prac obsługowych i remontowych. Serwis-Bus Trans to warsztat samochodowy na warszawskim Mokotowie specjalizujący się w profesjonalnej naprawie i serwisie busów oraz aut dostawczych. Naprawa Autobusów Warszawa & Serwis Autokarów Warszawa – warsztat samochodowy w Warszawie, nasz serwis specjalizujący się w profesjonalnej naprawie samochodów dostawczych.

Oferta. Naprawy powypadkowe i renowacje: pojazdów ciężarowych;; ciągników siodłowych;; autobusów;; naczep;; i wszelkich pojazdów użytkowych.

20 thoughts on “ZDZIWIONY mechanik przy naprawie SPRZĘGLA MERCEDESA w autokarze

  1. L 11
    You are good friend I like 👍 give you three kinds of gifts. Alarm Settings 🔔
    And 3 Minutes.
    Thank you, this is a very interesting channel.
    And now you are my new friends.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!