Loading…

Naprawa Autobusów Warszawa

Profesjonalny serwis autobusów i autokarów
Kontakt do Mechanika

Mechanika samochodowa Naprawa busów Torzym Truck & Car Service Warsztat U Ryśka Ryszard RutkowskiTRUCK & CAR SERVICE WARSZTAT U RYŚKA to firma mająca swoją siedzibę w Torzymie, w powiecie sulęcińskim, na terenie województwa lubuskiego. Specjalizujemy się w kompleksowych naprawach samochodów osobowych, ciężarowych oraz busów. Funkcjonujemy aktywnie w branży od roku, jednak rozwijamy się w sposób dynamiczny i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by być przygotowanym na każdą okoliczność.

Nasza oferta to między innymi: wymiana rozrządu, wymiana sprzęgła, naprawa skrzyni biegów czy naprawa bądź wymiana silnika. Dodatkowo podejmujemy się wszelkich prac związanych z układem hamulcowym, takimi jak wymiana klocków hamulcowych, szczęk hamulcowych czy tarcz. Możemy zaproponować wymianę filtrów, olejów czy płynów. Zajmujemy się naprawą instalacji elektrycznej w samochodzie oraz wymieniamy alternatory, świece czy rozruszniki.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu sprawdzenia szczegółowej oferty:
http://www.warsztat-u-ryska.pl/

Importowane z Youtube Naprawa autokarów, Serwis autobusów, profesjonalny serwis autobusów i autokarów. Wielkogabarytowe pojazdy takie jak autobusy, autokary czy też samochody ciężarowe w naszej firmie są obsługiwane i naprawiane.

Autoryzowana stacja obsługi autobusów Solaris i Jelcz oraz Man. Realizujemy pełny zakres prac obsługowych i remontowych. Serwis-Bus Trans to warsztat samochodowy na warszawskim Mokotowie specjalizujący się w profesjonalnej naprawie i serwisie busów oraz aut dostawczych. Naprawa Autobusów Warszawa & Serwis Autokarów Warszawa – warsztat samochodowy w Warszawie, nasz serwis specjalizujący się w profesjonalnej naprawie samochodów dostawczych.

Oferta. Naprawy powypadkowe i renowacje: pojazdów ciężarowych;; ciągników siodłowych;; autobusów;; naczep;; i wszelkich pojazdów użytkowych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!