Loading…

Naprawa Autobusów Warszawa

Profesjonalny serwis autobusów i autokarów
Kontakt do Mechanika

Jak to działa? Autobus

Jak to działa? to program popularnonaukowy, który przedstawia m.in. podstawowe prawa fizyki na przykładzie urządzeń codziennego użytku.

Importowane z Youtube Naprawa autokarów, Serwis autobusów, profesjonalny serwis autobusów i autokarów. Wielkogabarytowe pojazdy takie jak autobusy, autokary czy też samochody ciężarowe w naszej firmie są obsługiwane i naprawiane.

Autoryzowana stacja obsługi autobusów Solaris i Jelcz oraz Man. Realizujemy pełny zakres prac obsługowych i remontowych. Serwis-Bus Trans to warsztat samochodowy na warszawskim Mokotowie specjalizujący się w profesjonalnej naprawie i serwisie busów oraz aut dostawczych. Naprawa Autobusów Warszawa & Serwis Autokarów Warszawa – warsztat samochodowy w Warszawie, nasz serwis specjalizujący się w profesjonalnej naprawie samochodów dostawczych.

Oferta. Naprawy powypadkowe i renowacje: pojazdów ciężarowych;; ciągników siodłowych;; autobusów;; naczep;; i wszelkich pojazdów użytkowych.

41 thoughts on “Jak to działa? Autobus

  1. Czysta energia elektryczna. 🙂No nie tak do końca czysta, bo zależy z czego ten prąd jest "zrobiony". To taka obiegowa moim zdaniem głupia opinia. Poza tym dochodzi utylizacja baterii i inne rzeczy. Ale prymitywny naród wszystko co mu wmówią łyknie szybciej jak ryba przynętę. Film bardzo ciekawy. 👍

  2. A gdyby na dachu autobusu elektrycznego zamontować panele fotowoltaiczne? To mogłoby po części wyeliminować obowiązek ładowania na stacjach czy w innych sposobach.

  3. Solbus to złom chyba już przeżytek. Solaris mógłby być lepszy ale musi testować nowe technologie ale mógłby się spytać mechaników którzy te pojazdy naprawiają a nie wprowadzać nowości które mechanikom utrudniają życie. Niech taki inżynier spróbuje naprawić autobus który stworzył będzie wiedział co spaprał.

  4. Jaka potega autobusowa co wy pierdolicie xd Najwiecej wyjechalo ze stajni man czyli ze stajni niemieckiej , poreszta to zestawienie chuja warte po co w nim zagraniczne firmy? to co wyprodukował man to jest niemieckie a co volvo i scania to szwedzkie wg mnie.. Wiec nie pierdolcie ze to same polskie autobusy

  5. dawniej jak sie autobus zepsuł to wydtarczyło podejsć w jakieś miejsce i uderzyć określoną ilość razy? ja wiem że to przenośnia czy coś, ale kogoś tu ponosi jak Vege z Pittbulami…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!