Loading…

Naprawa Autobusów Warszawa

Profesjonalny serwis autobusów i autokarów
Kontakt do Mechanika

Szwankująca pneumatyka nie pozwalała im wyjechać w trasę! #Mechanicy

Oglądaj „Mechanicy” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/mechanicy-odcinki,20607/odcinek-8,S01E08,153498
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Udowodnimy, że w Polsce można znaleźć uczciwy warsztat z mechanikami znającymi się na swoim fachu. Przedstawimy zakłady z całej Polski specjalizujące się w różnych dziedzinach – od mechaniki ogólnej, renowacji i obsługi pojazdów zabytkowych, po serwis autobusów MZA. Pokażemy rzetelnych fachowców, dla których praca jest prawdziwą pasją – dowiemy się, jakie motoryzacyjne wyzwania stawiają przed nimi wymagający klienci.

Importowane z Youtube Naprawa autokarów, Serwis autobusów, profesjonalny serwis autobusów i autokarów. Wielkogabarytowe pojazdy takie jak autobusy, autokary czy też samochody ciężarowe w naszej firmie są obsługiwane i naprawiane.

Autoryzowana stacja obsługi autobusów Solaris i Jelcz oraz Man. Realizujemy pełny zakres prac obsługowych i remontowych. Serwis-Bus Trans to warsztat samochodowy na warszawskim Mokotowie specjalizujący się w profesjonalnej naprawie i serwisie busów oraz aut dostawczych. Naprawa Autobusów Warszawa & Serwis Autokarów Warszawa – warsztat samochodowy w Warszawie, nasz serwis specjalizujący się w profesjonalnej naprawie samochodów dostawczych.

Oferta. Naprawy powypadkowe i renowacje: pojazdów ciężarowych;; ciągników siodłowych;; autobusów;; naczep;; i wszelkich pojazdów użytkowych.

20 thoughts on “Szwankująca pneumatyka nie pozwalała im wyjechać w trasę! #Mechanicy

  1. Pracowałem w mzk za komuny <86-87 zakład r 13 "stalowa" .chyba ten sam co na filmie>
    Nikt tak nie rozmawiał z mechanikiem ,było grzecznie i rzeczowo ,panowie trzeba to zrobić a mistrz wypisywał zlecenie i 4 lub 6 nadgodzin extra płatnych za porzadna i szybka naprawe

  2. Elektromonter/elektromechanik, toć tylko kabelki trzeba sprawdzić lub ową cewkę podmienić… Skąd ja to znam takie podejście do tematu. 😂 Wie ktoś ilu jest "elektryków" na nocce w MZA i średnio ile wozów do zrobienia na zmianę?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!