Loading…

Naprawa Autobusów Warszawa

Profesjonalny serwis autobusów i autokarów
Kontakt do Mechanika

Do warsztatu trafił autobus z wybitą szybą! #MechanicyOglądaj „Mechanicy” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/mechanicy-odcinki

Importowane z Youtube Naprawa autokarów, Serwis autobusów, profesjonalny serwis autobusów i autokarów. Wielkogabarytowe pojazdy takie jak autobusy, autokary czy też samochody ciężarowe w naszej firmie są obsługiwane i naprawiane.

Autoryzowana stacja obsługi autobusów Solaris i Jelcz oraz Man. Realizujemy pełny zakres prac obsługowych i remontowych. Serwis-Bus Trans to warsztat samochodowy na warszawskim Mokotowie specjalizujący się w profesjonalnej naprawie i serwisie busów oraz aut dostawczych. Naprawa Autobusów Warszawa & Serwis Autokarów Warszawa – warsztat samochodowy w Warszawie, nasz serwis specjalizujący się w profesjonalnej naprawie samochodów dostawczych.

Oferta. Naprawy powypadkowe i renowacje: pojazdów ciężarowych;; ciągników siodłowych;; autobusów;; naczep;; i wszelkich pojazdów użytkowych.

20 thoughts on “Do warsztatu trafił autobus z wybitą szybą! #Mechanicy

  1. "Szybko" to przede wszystkim lekceważenie zasad BHP i nie szanowanie pracownika. Nie wspominam juz o jakości tak wykonanej pracy bo jak wiadomo szybka praca w wielkie G się obraca 😂😂😂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!